درباره ما
4 (80%) 1 vote

درباره سیمای شهر


مجموعه سیمای شهر از سال 1381 به عنوان اولین دارنده دستگاه چاپ بنر در استان اصفهان شروع به کار کرد. در آن زمان در کل کشور تعداد دستگاه های چاپ بنر به شدت محدود و انگشت شمار بودند و گاها حتی برخی از چاپ ها به دبی ارسال شده و در آنجا چاپ می شد.

پس از چندين سال کار موفق اين مجموعه در شهر اصفهان و گرفتن مشتریان چاپ از سراسر کشور، این مجموعه با هدف گسترش فعالیت خود اقدام به واردات دستگاه چاپ بنر نمود. در طول سال های مختلف سیمای شهر توانست نمایندگی کمپانی های بزرگ دنیا در زمینه ارائه دستگاه چاپ بنر را بدست آورد.

اکنون سیمای شهر یکی از بزرگترین مجموعه های ارائه دهنده دستگاه چاپ بنر ، دستگاه لیزر و دستگاه سی ان سی در کشور است و با توجه به ارائه خدمات متمایز، رضایت مشتریان خود را در حد بالایی بدست آورده است.

فعالیت‌های ما

فعاليت هاي شرکت سيماي شهر شامل موارد زير مي باشد: فروش انواع دستگاه چاپ بنر و فلکس با هد های زار سیکو کونیکا اسپکترا پولاریس اپسون دستگاههاي چاپ اکوسالونت با هد اپسونDX7 و هد ریکو ژاپن ، دستگاه ليزر و حکاکي ، دستگاه هاي سي ان سي چوب و دستگاه CNC سنگ ، دستگاه هاي برش شبرنگ کاترپلاتر، و در همین راستا قیمت دستگاه لیزر و دیگر قیمت ها را میتوانید از فرم درخواست قیمت را دریافت کنید!

مشاوره رایگان در سیمای شهر به امری طبیعی بدل شده است. شما می توانید با تماس با کارشناسان سیمای شهر مشاوره خود را دریافت کنید.